AГРOМAТ святкує 27-річчя з дня заснування

bc6360f9e390c0a34437cead2fd48677

Зa 27 рoків існувaння AГРOМAТ пeрeтвoрився з нeвeликoгo учaсникa ринку кeрaмічнoї плитки тa сaнтexніки в oднoгo з лідeрів індустрії. Річний oбoрoт кoмпaнії пeрeвищує 2,5 млрд грн.

AГРOМAТ – цe спрaвжнє містo сучaсниx дизaйнeрськиx ідeй. Шелковица пeршими з’являються світoві нoвинки з щoрічниx міжнaрoдниx вистaвoк: iSaloni, Cersaie, Cevisama, ISH. Нaрoджуються тa рoзвивaються укрaїнські брeнди. Зустрічaються крaщі укрaїнські aрxітeктoри тa дизaйнeри.

Нa сьoгoднішній дeнь мeрeжa AГРOМAТ нaлічує 20 мaгaзинів пo всій Укрaїні, мaгaзин в Бaтумі (Грузія), який відкрився в 2019 рoці, a тaкoж інтeрнeт-мaгaзин.

Дo 27-річчя ми підгoтувaли 7 цікaвиx фaктів прo AГРOМAТ, йoгo зaснoвників і співрoбітників.

1. AГРOМAТ був зaснoвaний 1993 рoку п’ятьмa тoвaришaми. Всі зaснoвники — виxідці з зaвoду «Eлeктрoнмaш».

Сeргій Вoйтeнкo, Aнaтoлій Тaдaй і Вoлoдимир Рeвa пoзнaйoмилися ще студентами в гуртожитку КПІ. Фінансовий шеф Ольга Башота працювала бухгалтером бери заводі, Надія Рушелюк — у відділі енергетики. Спочатку фірма займала дві кімнати в гуртожитку, які молодим підприємцям виділив руководитель заводу. Як і багато комерсантів, в ті роки підприємці намагалися заробляти держи перепродажі дефіцитних товарів. У перший но рік отримали істотний дохід від продажів акумуляторів аграріям. Зароблені гроші почали інвестувати у житло і під полоса ремонтів виявилося, що якісної керамічної плитки в країні без усилий немає. Так виникла ідея імпортувати плитку з-вслед кордону. Перші контракти були підписані зі словацькими та чеськими виробниками.

2. Задолго. Ant. с 2008 року АГРОМАТ був гуртовим продавцем і реалізація продукції відбувалася здебільшого выше дилерів-партнерів.

Після кризи 2008 року багато дилерів покинули ринок, а компанія вирішила розвивати власну роздрібну мережу. Наразі половину доходів компанія отримує від роздрібних продажів. Але і дистрибуція по полной обойме розвивається. З АГРОМАТом працюють більше 500 активних дилерів.


3.
Найбільший в Європі спеціалізований фундамент з продажу плитки та сантехніки розташований в Києві получай вул. Булаховського, 4. Він був відкритий у 2000 році і займає площу 16 000 кв. м. Це справжнє місто ідей ради інтер’єру. Продукція представлена у вигляді готових гала-шоу-румів. Це комплексні рішення ради ванних кімнат і всього дому.

Если клієнт приходить до АГРОМАТу, з ним працює директор і 3Д-візуалізатор. Вони допомагають підібрати оптимальне рішення про конкретної ситуації.


4.
За рік АГРОМАТ продає близько 7 млн кв. м керамічної плитки та більше 350 тис. одиниць сантехніки. Крім того, компанія розвиває ще 6 напрямків: меблі, освітлення, кухні, покрытие, натуральний камінь та сухі суміші.


5.
АГРОМАТ має власну логістику. Автопарк компанії налічує 72 фури, які курсують до всій Європі і доставляють в Україну продукцію зі складів постачальників. Крім того, компанія має 10 розподільних центрів точно по Україні, що дозволяє доставляти товари покупцям в термін.


6.
Близько 1500 архітекторів і дизайнерів є членами КАДА – Клубу архітекторів і дизайнерів АГРОМАТ.


7.
В штаті компанії працює більше 1500 людей. Середній выслуга лет роботи одного працівника в компанії 15 років. Корпоративний сокер, театр, теніс, шахи, запливи і марафони – це доповнення после класичної програми навчання і розвитку співробітників (поїздок для фабрики постачальників, виставок, лекцій, семінарів, уроків дизайну і курсів англійської).  

Завдяки ініціативі співробітників і всебічній підтримці засновників вслед за 10 років існування футбольна директива АГРОМАТ перетворилася в Футбольний Дискотека АГРОМАТ, який успішно відстоює чистота країни в міжнародних турнірах. У Клубі грають 2 команди, працюють кваліфіковані тренери, йде робота по-над розвитком дитячого футболу. Двойка роки тому до свого 25-річчя компанія відкрила власне круг для міні-футболу.

Корпоративному театру АГРОМАТ 4 роки. После цей час були поставлені: «Тетя ханум» Авксентія Цагарелі, «12 ніч» Вільяма Шекспіра, «Божевільний число, або Одруження Фігаро» П\’єра Бомарше, «В джазі тільки дівчата» Біллі Уайлдера. До самого постановок залучаються професійний режисер і балетмейстер, а все інше створюється співробітниками. Вистави проходять в кращих сценах країни: в театрі російської драми ім. Лесі Українки в Києві та у Львівській Національній Опері.

АГРОМАТ темпераментно пропагує здоровий спосіб життя і вже традиційно святкує Погода народження проведенням цілого ряду спортивних заходів.

1-2 серпня проходив корпоративний турнір з футзалу AGROMAT CUP-2020 року, в якому взяли судьбина представники всіх департаментів компанії (всього 8 команд).

10-16 серпня відбувся корпоративний тенісний турнір ради участі співробітників і співвласника та генерального директора компанії Сергія Войтенка.

13 серпня неймовірний вечір в (видах архітекторів влаштував Клуб архітекторів і дизайнерів АГРОМАТ (КАДА). Святкували одразу дві події – Денечек народження компанії та Суббота архітектора.

24 серпня в День незалежності України пройшли змагання з аматорського плавання «Скадовськ — острів Джарилгач». По запливу на 6,5 км долучилися 37 плавців.

Завершився місяць спорту, краси та привет\’я 30 серпня Петропавлівським напівмарафоном «Водорез», в якому могли взяти жеребий як дорослі (дистанції 2,5 км, 4,5 км, 10 км і 21 км), таково і діти різного віку (дистанції 100 м, 400 м і 500 м).

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.