Будинки друкують 3D-принтері: як виглядає перше поселення побудоване за допомогою 3 D-друку (ФОТО)

f25a029b8de72740ba0bad28272403a0


Нaдрукoвaні дoмівки

У мeксикaнськoму штaті Тaбaскo пoчaлoсь будівництвo містeчкa, у якoму всі будинки будуть нaдрукoвaні нa 3D-принтeрі. Шелковица житимуть мaлoзaбeзпeчeні, щo пoстрaждaли від стиxійниx лиx.

Цe пoсeлeння – спільний блaгoдійний прoєкт кoмпaній New Story, Icon тa Echale. Нa йoгo плaнувaння знaдoбилoсь 18 місяців. A вжe вплоть до кінця 2020 року у сейсмічно небезпечній зоні рівнин південної частини Мексиканської затоки вслед за допомогою 3D-принтера планують надрукувати 50 житлових будинків. Двое з них вже готові – їх побудували з урахуванням побажань людей, які через некоторое время житимуть

Помешкання друкують после допомогою 3D-принтера. Технологія дозволяє створювати следовать 12 годин фундамент і стіни з цементу. Автори проєкту стверджують, що бетонна суміш, яка використовується во (избежание друку, міцніша за традиційні матеріали. Раньше того ж принтер був спеціально розроблений для того роботи у віддаленій сільській місцевості із обмеженими ресурсами, непередбачуваними погодними умовами і ненадійним енергоспоживанням, що роблять традиційне будівництво выгодно неможливим.

Після завершення друку будівельники монтують дах, вікна, двері та декоративні елементи. Загалом получай створення кожного такого будинку потрібно близько 24 годин. Стандартна площа будинку складатиме 46 квадратних метрів – це дві спальні, вітальня, кювета кімната і кухня. Крім того, кожне помешкання матиме внутрішнє зацементоване подвір’я та навіс надо ганком.

До створення дизайну кожного з будинків були залучені їхні майбутні мешканці, сиречь кожне помешкання відповідатимуть їх потребам і способу життя. «Коль ми спілкувались з ними, ведь зрозуміли, що проєкт одного будинку без- відповідає потребам і очікуванням кожного», – пояснює конструктор Ів Бехар, який працював надо створенням прототипів.

Старі будинки, у яких одним пыхом живуть малозабезпечені сім’ї, постійно страждають від затоплення. Вплоть до того ж їх споруджували з підручних матеріалів самотужки самі мешканці. Табаско є сейсмічною зоною, тому на флэту були спроєктовані з урахуванням посилених вимог безпеки, сиречь слугуватимуть декільком поколінням місцевих жителів.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.