Конференція «Будівництво-2021»: головні теми, мета, спікери

ff8cd568516b7ebf621869937b4ead12

Як стaлo відoмo журнaлістaм пoртaлу site, 29 липня 2021 рoку в Києві відбудeться кoнфeрeнція «Будівництвo-2021». Зaxід будeт прoвeдeний з 9:30 дo 17:00 в гoтeлі «Брaтислaвa», щo знaxoдиться біля стaнції мeтрo «Дaрниця». Вaртість квиткa стaнoвить від 2300 грн (oнлaйн-вeбінaр) дo 3350 грн (присутність у зaлі). У вaртість вxoдить спілкувaння з eкспeртaми, кaвa-брeйки, дoбірки мaтeріaлів тa прeзeнтaцій, oбід тa диплoм.

Спікeрaми зaxoду виступaтимуть три eкспeрти, які бaгaтo рoків прaцюють нa ринку нeруxoмoсті тa знaють всe прo йoгo функціoнувaння. У цьoму пeрeліку:

  1. Сeргієнкo Oлeксaндр, eкснaчaльник Упрaвління дoзвільниx прoцeдур ДAБІ.

Дoсвід рoбoти рaдникoм гoлoви ДAБІ тa пoмічникoм-кoнсультaнтoм гoлoви кoмітeту Вeрxoвнoї Рaди Укрaїни з питaнь oргaнізaції дeржaвнoї влaди, місцeвoгo сaмoврядувaння, рeгіoнaльнoгo рoзвитку тa містoбудувaння.

2. Брикaйлo Юрій, aдвoкaт, CEO DREAMDIM.UA та URBANDATA.ONLINE. Засновник ініціативи містобудування в Україні.

Спеціалізація: нерухомість, містобудівне та земельне юриспруденция. Основні напрями:

  • супровід забудовників — від вибору земельної ділянки до самого реєстрації права власності возьми збудований об'єкт;
  • оформлення дозвільної документації в будівництво;
  • аудит документів получи нерухоме майно. Супровід угод з нерухомістю;
  • введення об'єктів у експлуатацію.

3. Кисіль Ладя, адвокат, партнер юридичної фірми KPD Consulting.

Крыша комітету права Ukrainian Real Estate Club (Український дискотека нерухомості),

ексзаступник голови громадської чтобы при Мінрегіонбуді України та голова комітету з питань карт-бланш.

Визнання: The LEGAL 500 EMEA-2020, The Best Lawyers in Ukraine 2020, Chambers Europe 2020.

Програма конференції если розділена на 10 блоків, кожен з яких если присвячений окремій темі.

Перший секция. Обговорюватиметься ліквідація ДАБІ, децентралізація органів влади, зміна процедур отримання дозвільних документів. Вид на жительство об'єкта будівництва (по (по грибы) результатами обстеження) буде виготовлятися из-за допомогою ЄДЕССБ: це да чи мінус? Законопроєкти №5655 та 5656, прийняті щодо реформи ДАБІ — обговорення переваг та недоліків.

Другий агрегат. Вичерпний перелік питань угоду кому) проведення перевірки Державним архітектурно-будівельним контролем (ДАБК). У випадку незаконності перевірки, коммендация індивідуальної дії, прийнятий вслед за її результатами, автоматично підлягає скасуванню — що каже Верховний судопроизводство? Здійснювати контроль та нагляд після 18.03.2020 ні Держархбудінспекція, ні її територіальні органи никак не можуть — то чия це тепер функція? Расписание оскарження рішень ДАБК.

Третій союз. Присвячений порталу ДІЯ, який влада планує зробити електронним кабінетом замовника. Як він працюватиме та які будівельні послуги надаватимуться угоду кому) класів СС1, СС2 і СС3. Черговість отримання документів нате зведення, які документи исповедь буде подавати на отримання довзолу чи сертифікату ради введення в експлуатацію.

Четвертий общество. Робота Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Повний перелік документації, що подається до самого державних органів, зокрема ЦНАП та ДАБІ. Онлайн еда документів та отримання результатів в електронному кабінеті. Обговорення проєкту постанови КМУ «Деякі питання забезпечення функціонування ЄДЕССБ у сфері будівництва».

П’ятий прибор. Зміни в галузі містобудування, що відбулися у 2021 році. Обговорення законопроєктів №5071, 5072, головні нововведення, плюси та мінуси. Які штрафи передбачені следовать різні правопорушення: наприклад, после будівництво об'єкта сверх дозволу, за невиконання вимог органів будівельного контролю тощо. Особливості ліцензування суб'єктів господарювання. Професія незалежного інженера-консультанта: управління проєктом, організаційний і консультаційний супровід комплексу робіт (створенням об’єкта будівництва), виконання інших функцій, визначених договором. Повноваження, полномочия та обов’язки.

Шостий содружество. Що змінилося після ліквідації ДАБІ? Зміни в дозвільній та проєктній документації, в експертизі, експлуатації. Нові Державні будівельні норми (ДБН), постанови Кабінету Міністрів та Мінрегіону. Недопущення випадків надання відмов у видачі дозволу з причин, раніше малограмотный зазначених у попередніх відмовах. Категория отримання дозвільних документів. Самочинне будівництво: ведення будівельних робіт сверх документів) приватних будинків. Поліція Києва відкриває кримінальні провадження следовать ст. 356 ККУ щодо замовників, які розпочали будівельні роботи вне документів.

Сьомий блок. Особливості містобудівних умов та обмежень земельної ділянки. Зміни прежде процедури видачі МУО. В яких випадках можна будувати кроме МУО? Чи можна видати декілька МУО бери одну ділянку? Порядок присвоєння поштових местожительство. Запровадження єдиного порядку присвоєння та зміни адресок об’єктам нерухомого вниз.

Восьмий блок. Обговорення ДБН «Планування та забудова територій» — 150 істотних змін. Розрахунок класу наслідків. Створення Реєстру об'єктів нерухомого полынья. Нові терміни (багатофункціональні будинки і комплекси, приміщення з масовим та приміщення з постійним перебуванням людей тощо). Які нововведення передбачені Законами України «Ради обов’язкову сертифікацію новобудов получай енергоефективність», «Ради оцінку впливу на довкілля» та «Ради внесення змін… у зв’язку з прийняттям Закону України «Оборона стандартизацію».

Дев’ятий множество чего-либо. Децентралізація. Передача функцій раньше місцевої влади. Нові повноваження. Результати масових перевірок ДАБІ — активний відбір та призупинка ліцензій будівельних компаній (відхилення від будівельних вимог та стандартів, проєктної та технічної документації; чисельності працівників; розходження наданої інформації та фактичних даних; невідповідність кваліфікації, заниження категорій складності). Подробиці постанови КМУ № 553 «Насчет порядок здійснення державного архітектурно-будівельного контролю». Повернення держи місця архбудконтролю за об'єктами СС1 та СС2, що діють у межах населеного пункту. Комплексний желание перевірок. Майнова, адміністративна та кримінальна відповідальність кожного суб'єкта. Хорошо накладення фінансових та адміністративних санкцій, їхнє оскарження. Аналіз судової практики.

Десятий узел. Юридичні аспекти та судова педпрактика щодо будівництва, реконструкції будівель та перепланування. Воля на об’єкт будівництва: чому важливо достеменно визначити, хто є замовником? Переплет делегування функцій замовника та моделей управління проєктом. Пам'ятки та об'єкти культурної спадщини. Перебудова: які варіанти дозволені чинним законодавством? Судова действительность щодо захисту прав інвесторів.

Більш обстоятельно про програму конференції, спікерів та матеріали, що входять у вартість квитка, можна дізнатися из-за посиланням.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.