Мотор Січ готова випускати на заводі Тора літаки Ан-74 і Ан-140

Співвлaсник  Мoтoр Січі  В'ячeслaв Бoгуслaєв прoпoнує випускaти літaки Aн-74 й Aн-140 нa зaвoді Тoрa Xaрківськoгo дeржaвнoгo aвіaційнoгo вирoбничoгo підприємства, після того як шар дозволить Мотор Січі взяти його в оренду.

Насчет це  повідомляє Мілітарний портал.

Богуслаєв стверджує, що в разі оренди підприємства вже из-за два роки завод зможе випускати літаки.

Він також додав, що додатково необхідно прийняти постанову Из-за безпеки й оборони України оборона критичний імпорт щодо Фактически-74 й Ан-140. Йдеться насчет сировину і комплектуючі, що використовуються у процесі виробництва цих літаків і без- виробляються в Україні.

За словами Богуслаєва, це необхідно і исполнение) виробництва літаків на Харківському державному авіаційному виробничому підприємстві.

Необхідний термін во (избежание відновлення виробництва становить 5 років, зазначив співвласник Авто Січі.

"Йому потрібно 5 років, щоб він зміг підібрати людей, навчити їх ставити агрегати та прилади, відновити, що було втрачено, як ми зробили получи вертольотах", – зазначив Богуслаєв.

Як подкладка він навів держпідприємство Вінницький авіаційний предприятие, що після втрати компетентності з обслуговування та ремонту вертольотів типу Мі-2 і Ка-26, надавав в оренду свої виробничі приміщення. Саме ТОВ "Вінницький авіаційний фабрика" здійснює ремонт і модернізацію вертольотів Мі-2 по версії Мі-2МСБ-В чтобы ЗСУ і Нацгвардії.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.