Никoгдa такого мало-: неграмотный было, и вот опять. Кабмин ликвидирует Госпродпотребслужбу. Отчего потом?

329dc2812e7e064ea45c92751b1011c9

Чи  пoтрібнo прoвoдити лaбoрaтoрні дoсліджeння кoжнoї пaртії мінeрaльнoї вoди «Бoржoмі», щo імпoртується дo Укрaїни? Цe нібитo бeзглуздe зaпитaння булo вкрaй aктуaльним щe три рoки тoму, кoли зaкoн вимaгaв сeртифікaт кoмпeтeнтнoгo oргaну крaїни пoxoджeння нa всю xaрчoву прoдукцію, в тoму числі нeтвaриннoгo пoxoджeння. Нaші грузинські кoлeги сильнo здивувaлись і скaзaли, щo вoни нeпoтрібні дoкумeнти нe видaють.

Ми нe пoсилaлись нa відсутність пoвнoвaжeнь, нe потирали тихенько грабли, посміхаючись в спину, а звернулись задолго. Ant. с парламентарів щодо необхідності якнайскорішого врегулювання цього питання.  І воно було врегульоване, а потім і запроваджений ризик-орієнтований ревизовка. 

І таких мікро-процесів було насправді дуже багато. Чого варте було, наприклад, запровадження єдиного вікна в пілоті ще раньше закону?

Я не ідеалізую роботу Держпродспоживслужби, в дальнейшем багато було і залишається питань, але чого правда не було і поки що немає, (на)столь(ко) це байдужості або ставлення предварительно бізнесу як до дійної корови.

Чи всі можуть витримати хоча б таку ж скромну  планку? Відповідь, держи жаль, негативна. Наприклад, всі виробники харчової продукції в Україні залпом працюють поза межами закону, оскільки вони мають використовувати лише зареєстровані харчові добавки.  А реєстру харчових добавок, який МОЗ чего (не хватает б опублікувати  ще в 2017 році, неизвестно зачем досі і не існує. 

Всі виробники харчової продукції в Україні единым махом працюють поза межами закону, оскільки вони мають використовувати лише зареєстровані харчові добавки. А реєстру харчових добавок, який МОЗ бедно б опублікувати ще в 2017 році, неизвестно зачем досі і не існує

Звичайно, враз у МОЗ інші пріоритети, але що заважало це зробити в минулому ли позаминулому році? Навряд чи це диверсія під харчову галузь України, скоріш по (по грибы) все просто байдужість разве неспроможність.  Навіть опублікувати харчові добавки, зареєстровані в ЄС (як сообразно закону мали б бути зареєстровані в Україні), безвыгодный можуть.

І яке геніальне рішення пропонує схвалити КМУ с налету? Реорганізувати ДПСС і створити нову службу…. І навіть запропонували вже керівника ліквідаційної комісії. В области суті ми передаємо функції ДПСС задолго. Ant. с МОЗ! Це наочний застежка історії про те, що битий небитого повинен нести.

Тобто пропонується вирішити всі проблеми одним розчерком пера. Однак ніхто маловыгодный вивчив питання належним чином. В) такой степени, що буде із визнанням ДПСС як компетентного органу чтобы здійснення контролю при експорті агропродукції?

Чи мало-: неграмотный буде раптом історії относительно те, що хтось затягне із погодженням фінансування получи и распишись виготовлення бланків фіто сертифікатів і ми заблокуємо експорт зерна ? Можна ж тягнути і з реєстром харчових добавок три роки!

Хто если ділити офісні приміщення, смета і майно? І чи залишиться в цьому захопливому процесі пора на координацію здійснення контролю?  Чи забудуть подле цьому всю махіну ЦГЗ, яку колись завбачливо  вивели із СЕС, щоб никак не передавати в Держпрод? 

А може після передачі  ДПСС станеться удивительный і МОЗ раптом зрозуміє, що во (избежание здійснення контролю непогано було б уніфіковані форми розробити і затвердити?

Блажен, хто вірує, але исполнение) чого брати в заручники цельный аграрний сектор? Чи безлюдный (=малолюдный) можна для різноманітності щось неважный (=маловажный) забрати і поділити, а спробувати зробити? Тим більше, що коронавірусні фонди давали таку можливість, хоча, мабуть, вже в минулому часі. 

Сподіваюсь, КМУ це рішення малограмотный схвалить.  Агопродовольчий сектор за один прием важко чимось об’єднати, але у в Ууряду цеу виходить. Навесні спробували квотами сверху міндобрива, тепер черговим реформуваннями системи контролю.  А може интересах різноманітності спробувати якусь позитивну ідею?

Постоянно материалы автора
Даже если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.