Очікування — масив сонячної установки Cool Earth буде компенсувати 100% вартості електричного рахунку церкви

Установка цих потужних сонячних систем вже була завершена на дошкільних , початкових школах і дахах середньої школи VCC, і очікується, що вона зможе забезпечити достатню потужність для повного погашення рахунків за використану електрику VCC.

VCC прийняв рішення вкласти значну фінансову суму у свою сонячну енергетичну систему з угодою про покупку електроенергії (PPA), що дозволило церкві і школам отримувати більш доступну сонячну енергію ніж традиційну загальну електроенергію, що призвело до негайної щомісячної економії, яка стала дуже відчутною по фінансам. Cool Earth Solar також провела масову заміну більше тисячі люмінесцентних ламп на нові світлодіодні лампи та встановила сучасні засоби управління освітленням в кампусі VCC, які, як очікується, на порядок зменшать споживання електроенергії VCC, в процентному співвідношенні це буде економія на 75%.

Результат пошуку зображень за запитом "сонячна електростанція для будинку"

За словами провідного пастора VCC Роджера Вальчі, «після первісної оцінки такої інноваційної системи та близького знайомства з альтернативною енергетикою ми зрозуміли, що сонячна енергія може значно скоротити наш рахунок за енергію, приносячи користь навколишньому середовищу». Дженніфер Девіс, виконавчий пастор VCC, додав: «Ми нагородили Cool Earth Solar сонячним проектом бо ми довіряємо Робу (Cool Earth Solar CEO), не тільки як людині, але і професіоналу та лідеру. Ми дуже пишаємося тим, що продемонстрували наш недавно встановлений сонячний унікальний проект і послужили прикладом для нашої спільноти по тому, як можна економити та при цьому не шкодити навколишньому середовищу».

Обладнання, що використовується для християнського центру Valley (VCC), церкви, а також для шкіл дошкільного віку і K-12 в Дубліні, штат Каліфорнія, включає високоефективні сонячні панелі SunPower X-Series 327W і сонячні панелі SunPower E-Series 435W, інвертори SMA і систему кріплення Iron Ridge, які давно зарекомендували себе на світовому ринку альтернативної енергетики.

VCC очікує і надалі бачити більш низькі рахунки за комунальні послуги з їх новим сонячним проектом і планує використовувати гроші, які вони витратили б на електроенергію, щоб продовжувати повертатися до товариства, як це відбувається протягом останніх 54 років.

Останіми роками світом шириться стала модна тенденція на сонячні електростанції, тому якщо Вам цікава тема безкоштовної енергії сонця, рекомендуємо компані. «Правильне електроживлення», більше корисної інформації на сайті https://prel.prom.ua

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.