Органи місцевого самоврядування зможуть без суду заходити на об\’єкти і зносити їх — Олена Шуляк

Як стaлo відoмo пoртaлу site, 1 липня 2021 рoку Вeрxoвнa Рaдa нa пoзaчeргoвoму зaсідaнні прийнялa у пeршoму читaнні зaкoнoпрoєкти прo рeфoрмувaння сфeри містoбудівнoї діяльнoсті (№ 5655) тa  прo внeсeння змін дo Бюджeтнoгo кoдeксу щoдo зaрaxувaння oкрeмиx aдміністрaтивниx збoрів зa дeржaвну рeєстрaцію у сфeрі містoбудівнoї діяльнoсті (№ 5656)

Представляючи документи, одна із його авторок, христос голови комітету Верховної Чтобы з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Олена Шуляк зазначила, що нововведення матимуть колосальний вплив для розвиток будівельної галузі. 

«Всі учасники будівельного процесу, все проєктна документація, всі вихідні дані тепер будуть внесені впредь до Єдиної електронної державної системи в сфері будівництва. І кожен учасник будівельного процесу, який если працювати з документами, обов'язково в цій системі залишить свій електронний слід. Завжди можна если відслідкувати, хто видав документи, хто їх підписав, і після цього нестиме  відповідальність. Органи місцевого самоврядування отримають дуже широкі та жорсткі повноваження щодо реагування возьми незаконне самочинне будівництво. Исполнение) того, щоб знести теточка, що будується з порушенням законодавства та цільового використання земельної ділянки чи містобудівних умов і обмежень, органи місцевого самоврядування зможуть минус суду заходити на такі об'єкти і зносити їх», — заявила Олена Шуляк.

«Понад рік важкої спільної роботи і ми наблизили реформу містобудування впредь до фінішної прямої. Це Водан із вирішальних кроків получи и распишись шляху до подолання корупції у сфері архітектурно-будівельного контролю. Законопроєкти запроваджують інновації, надають дієві інструменти исполнение) автоматизації процесів, а також нівелюють корупційну складову всієї сфери», — висловився щодо прийнятих документів  міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов держи власній сторінці у мережі Фейсбук.

Очільник Мінрегіону також опублікував основні переваги реформи:

  • цифровізація процесів та реєстраційних процедур у будівництві, paperless і мінімум документообігу між суб’єктами;
  • розмежування містобудівного контролю та державного містобудівного нагляду;
  • посилення ролі органів місцевого самоврядування, розширені повноваження после контролем самочинного будівництва;
  • автоматичне прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва. По сию пору, що потрібно — це відсутність порушень у реєстрі будівельної діяльності та документ (за печатью) готовності об’єкта раньше експлуатації (з підписами відповідальних виконавців та уповноваженого державного містобудівного контролю);
  • комплексна энергореформа архбудконтролю та системи надання адміністративних послуг із державної реєстрації у сфері містобудівної діяльності.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.