Переваги гусеничного навантажувача CAT 973D

931239c54ea6f466744269dec195ab54

Пeрший гусeничний нaвaнтaжувaч брeнду Caterpillar булo ствoрeнo в 1955 рoці. Зa рaxунoк свoїx відмінниx xaрaктeристик дaнa мaшинa зaстoсoвувaлaся в прoцeсі уклaдaння фундaмeнтів мільйoнів спoруд пo всій зeмній кулі. Чeрeз дeякий чaс з`явився пoпит нa aдaптoвaну пoтужну і бaгaтoфункціoнaльну мaшину угоду кому) рeaлізaції лісoтexнічниx рoбіт, знeсeння спoруд і рoбoти зі сміттям.

Після тoгo, як Caterpillar розробила комплектацію для того роботи з відходами, гусеничний навантажувач став другим следовать пріоритетністю агрегатом для даних робіт.

Cat 973D — це Водан з найбільш великогабаритних і потужних гусеничних навантажувачів в усьому світі. Крім усього іншого, дарованная модель вважається найнадійнішою, як з екологічної точки зору, (до і з точки зору продуктивності.

 

Переваги гусеничних навантажувачів CAT 973D:

  • Багатофункціональність. Парадигма 973 D можна застосовувати з метою сортування сміття, обслуговування під\’їзних доріг, виїмки величезних обсягів ґрунту і рівномірного розподілу покриття. У разі наявності сітки интересах відходів машина може транспортувати великі обсяги вантажів. З метою обслуговування під\’їздів та розпушування навантажувач можна оснастити розпушувачем. По (по грибы) рахунок Z-подібної тяги натурщик 973 D являє собою землерийну машину світового масштабу. Вона також може експлуатуватися с целью навантаження самоскидів, бункерів і обслуговування частин розвантаження і під\’їзних доріг. Гідростатичний привід і інноваційний джойстик керування коробкою передач забезпечує легкість, маневреність, якісний розгін і здатність виконання розворотів в обмеженому просторі
  • Тривалість безперебійної роботи. Торгова модель Caterpillar протягом десятиліть займається розробкою машин исполнение) взаємодії з відходами. Модель 973 D відрізняється більш високою технічною готовністю, що обумовлено збільшеним тяговим зусиллям присутствие несприятливих погодних умовах. Вслед за рахунок поліпшеної стійкості навантажувач працює возьми пухкому смітті, що залишилося після знесення споруд, і получи вологій глині.
  • Продуктивність — висока швидкість, маневреність, продуктивність, легкість експлуатації, інтуїтивно зрозумілі органи управління і різні версії ковшів к самих різних виробничих цілей.
  • Комплекти исполнение) роботи зі сміттям. Є дві версії захисного спорядження с целью взаємодії з відходами. Це навантаження і відвантаження. Використовується в таких об\’єктах, як полігони, сміттєперевантажувальні станції і виробництва, переробні відходи. Навантаження і відвантаження сміття в складних експлуатаційних умовах.
  • Безпека. Даний посредник має першорядну значимість. Надійний захист забезпечує спеціальна сітка, дефинитив подачі повітря, наявність трьох точок опори возле вході і виході. Щоб убезпечити людей, які трудяться навколо машини, тип 973 D оснащується звуковим сигналом, який включається в ході роботи машини заднім ходом. Нова кабіна і особлива конфігурація капота дозволяють досягти поліпшеного огляду з усіх боків. Всі точки систематичного огляду і контролю доступні з рівня землі.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.