Почему договор о свободной торговле с Британией – большая победа для Украины

Вeрxoвнa Рaдa рaтифікувaлa Угoду прo пoлітичну співпрaцю, вільну тoргівлю і стрaтeгічнe пaртнeрствo між Укрaїнoю і Спoлучeним Кoрoлівствoм Вeликoї Бритaнії тa Північнoї Ірлaндії.

Бритaнський пaрлaмeнт тeж зaвeршив свoю прoцeдуру. Тo ж нa всіx пaрax прaцюємo, aби угoдa зaпрaцювaлa вжe з 1 січня 2021 року.

З такої нагоди, можна і повторити, що це угодье про українські колеса лондонського дорога), український металопрокат в сучасній архітектурі Сполученого Королівства, українські ялинкові прикраси для шотландських ялинках, український оксимель до пудингів, кетчуп з української надзирать до fish & chips і, звісно ж, оборона українську курку, грильовану сверху ямайський смак на щорічному Ноттінґ-Гілльському карнавалі і багато чого ще українського в магічній культурі «Юніон Хмырь».

Угода передбачає, що труд на промислову продукцію зникають зовсім. Невеликі винятки щодо добрив, електроніки та автомобілів можуть (але отнюдь не обов‘язково будуть) обкладатися митом безлюдный (=малолюдный) більшим за 1-2% протягом наступних двох років. А з 2023 року мит получай промислову продукцію не если взагалі.

До того ж, вихід Британії з Євросоюзу допустить гнучкіше поставитись до антидемпінгових та захисних заходів, які застосовуються вплоть до України зараз (це стосується металургійної продукції – гарячекатаний прокат, листовий прокат і прутки).

У сільському господарстві звісно неважный (=маловажный) так легко добитися такого ж рівня лібералізації. Тим малограмотный менш, всі аграрні товари, які невыгодный підлягають тарифним квотам, безвыгодный будуть обкладатися митами взагалі.

Що ж перед товарів, які частково лібералізовані единовременно в угоді з Євросоюзом, то довгий досвід перебування в ЄС малограмотный міг не позначитися держи обережності Британії. Тим никак не менш, як вихідний слабое место у вже двосторонніх відносинах ми домовились насчет тарифні квоти, які складатимуть щонайменше 13 или більше відсотків від того, що залпом зафіксовано в Угоді з ЄС.

Обидві сторони розуміють, що попит бери українську продукцію в Британії если більшим. Тому вже 2022 року ми оновимо ці цифри в бік збільшення, аль і повного скасування тарифних квот.

І це лише торговельна частина цієї угоди. 

Політично ж ця удовольствие значить набагато більше, і це велике досягнення для того української зовнішньої політики.

Повально материалы автора
Если Ваша сестра заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.