Профайл | Хирург без опыта, чиновник, бизнесмен. Досье на нового главу Минздрава Максима Степанова

Мaксим Стeпaнoв нaрoдився в рoдині мeдиків. Йoгo пeршa oсвітa — xірург, дружинa Нaтaля — нeфрoлoг вищoї кaтeгoрії. Кaндидaтoм нa кріслo міністрa Стeпaнoв стaв щe в уряді Oлeксія Гoнчaрукa, він міг зaмістити Уляну Супрун. Зa дaними eкс-нaрдeпa Сeргія Лeщeнкa, кaндидaтуру Стeпaнoвa нaмaгaвся прoштoвxнути гoлoвa МВС Aрсeн Aвaкoв.

Нe склaлoсь. Нa пoсaду міністрa тoді в oстaнній мoмeнт признaчили Зoряну Скaлeцьку – людину нинішньoгo гoлoви кoмітeту oxoрoни здoрoв\’я тa дoсвідчeнoгo упрaвлінця у мeдичній сфeрі Миxaйлa Рaдуцькoгo. Кoли звільнили Скaлeцьку, кaндидaтурa Стeпaнoвa знoву була взята поперед розгляду. Однак міністром став Ілля Ємець, якого нині звільнили.

Степанов — куманек бізнесмена і депутата Ігоря Палиці, давнього товариша олігарха Ігоря Коломойського.

РОБОТА І ВЛАДА

З біографії Степанова відомо небагато. Він — уродженець Росії, свій трудовий дорога почав санітаром. Медосвіту отримав у Донецькому державному медичному університеті ім. Изречение Горького, але за спеціальністю невыгодный працював.

У його трудовій біографії — робота виконавчим директором АТЗТ «Енергосервіс АТ», заступником гендиректора ДК «Торговий дім «Голубой огонь України» НАК «Нафтогаз України», а також заступником гендиректора ЗАТ «Промислово-фінансова компанія Віче».

Потім Степанов працював заступником голови Державної податкової адміністрації України, тоді ж отримав економічну освіту у КНЕУ ради спеціальністю Міжнародна економіка.

Присоединяйтесь к Instagram Liga.net — на этом месте только то, о чем ваша милость не можете не видеть

Після роботи у Податковій Степанов очолював раду директорів ТОВ «Республіканський правовий федерация».

З 2008 Степанов пішов у місцеву владу. Поперед весни 2010 року був першим заступником голови Одеської Панегирик Миколи Сердюка. Був звільнений після приходу до самого влади Віктора Януковича.

З грудня 2011 за 2016 — директор поліграфкомбінату «Україна», який друкує паспорти. После часів його керівницства комбінатом  підприємство почало також друкувати ID-карти.

З 2017 соответственно 2019 Степанов займав посаду губернатора Одеської області, ставши наступником Міхеіла Саакашвілі. Своїми пріоритетами він називав медицину, інфраструктуру й освіту в регіоні.

Вслед за часів його керівництва областю нате Одещині запустили телемедицину, відкрили найбільший у країні опора нефрології, створили «карти реперфузійних центрів» ради сердечників по всій області, а запустили дистанційне навчання в (видах школярів із віддалених сіл.

Подписывайтесь возьми рассылки Liga.net — только суть (дела) в вашей почте

Степанов запамятався своєю гучною відставкою з посади одеського губернатора в квітні минулого року.

Тоді він відмовився залишати посаду голови області, порушивши предписание президента Петра Порошенка. «Я сильна людина, і зможу витримати счастливо оставаться-який тиск», — зауважив тоді начальник. Степанов в телеефірі заявив, що його відсторонення було повязано з результатами першого туру президентських віборів в Одеській області.

Порошенко тоді відповів, що причин в (видах звільнення багато. Головна — в тому, що Одещина найбільше впала в рейтингу областей України, зайнявши третє місце з кінця. Крім того, є питання ради ефективність використання коштів, ибо на область йшло приорітетне фінансування, заявив Порошенко.

Зрештою, Степанов таки залишив посаду.

МАЙНО, ГРОШІ ТА БІЗНЕС*

Следовать останньою декларацією Степанова, що оприлюднена в у куртаг його призначення на посаду міністра охорони привет\’я, дружина чиновника володіє квартирою у 340,9 кв.м у столиці. В неї також записане машиномісце у Києві площею 18 кв.м.

У власності родини Степанових чотири автомобілі: Range Rover 2014 року та три Lexus 2005, 2013 та 2016 років.

У декларації Степанова є колекція брендових годинників, ювелірних прикрас та брендовий одяг його дружини.

Згідно декларації, його зарплатня ради 2019 рік склала близько 87 700 грн, а відсотки в Ощадбанку — понад 2,8 млн грн.

Його днд Наталя отримала протягом минулого року 257 000 грн зарплати, ще 1,6 млн грн — дохід від підприємницької діяльності.

900 000 грн — отримані банківські проценти.

Готівкою Степанови зберігають близько 180 000 грн, 11 000 євро та $46 500. Держи банківських рахунках Степанова із дружиною — понад 27 млн грн.

Степанов є власником 61% акцій ТОВ «Республіканській правовий лига» та 40% акцій естонської IPDevelopment Group OU (решта 60% належить дружині).

Миром із дружиною Степанов володіє компанією Ед\’югет.

Наталя Степанова також — співласниця компаній Спецагротех, Гарномедика, ФЕІР ПІКСЕЛ, Країна бажань, Міськпостачзбут.

После даними ЕП, його батько був головним лікарем у Слов\’янську і опинився у списках сепаратистів сайту «Миротворець»

*Уточнено після публікації

Делать что Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.