"Укроборонпром" підписав контракти з компаніями ОАЕ на понад 1 млрд доларів

Дeржaвний кoнцeрн “Укрoбoрoнпрoм” підписaв угoди тa дoгoвoри з кoмпaніями Oб’єднaниx Aрaбськиx Eмірaтів щoдo співробітництва держи загальну суму понад 1 млрд инструмент. США. Про це повідомляє УНН з посиланням возьми пресслужбу Офісу Президента.

У межах офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до самого Об’єднаних Арабських Еміратів генеральний управленец Державного концерну “Укроборонпром” Юрій Гусєв підписав угоди та договори з Tawazun Economic Council та EDGE Group насчет розширення військово-технічного співробітництва сверху загальну суму понад 1 млрд инструмент. США. Угода з EDGE насчет військову та технічну співпрацю дасть змогу обмінюватися та розвивати передові технології.

“EDGE корпеть сильний акцент на спільному розвитку та співпраці. Підписання цієї тристоронньої угоди демонструє отечественный намір співпрацювати з провідними міжнародними компаніями в галузі оборонної промисловості. Ми у захваті від можливостей, які відкриваються пользу кого ОАЕ та України щодо співпраці, обміну та отримання взаємної вигоди від військового та технічного потенціалу двох країн”, — сказав генеральний і керуючий президент EDGE Фейсал Аль Баннаї.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.