Спад промислового виробництва прискорився до 4,6%

Спaд прoмислoвoгo вирoбництвa у лютoму 2021 рoку у річнoму вирaжeнні (прoти aнaлoгічнoгo місяця минулoгo рoку) стaнoвив 4,6%, прискoрившись прoти 4% пaдіння місяцем раніше. Оборона це УНН повідомляє з посиланням в дані Держстатистики.

У порівнянні з січнем 2021 року зафіксовано певне зростання промвиробництва – получай 0,3%.

Водночас, з коригуванням на ефект календарних днів падіння промвиробництва у лютому проти аналогічного місяця минулого року становило 2%, а в порівнянні з січнем цього року з урахуванням сезонної корекції спостерігалося зростання возьми 0,4%.

Додамо, дані наведені не принимая во внимание урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях.

Конец промислового виробництва у січні 2021 року у річному вираженні становив 4%, у порівнянні з 4,8% зростання місяцем раніше. 

Около цьому падіння промислового виробництва торік досягло 5,2%. 

Ще у вересні 2020 року глава Ради НБУ Богдан Данилишин в особистому експертному коментарі зазначав, що падіння промислового виробництва, вплив карантинних обмежень нате яке був досить обмеженим, є результатом недостатньої підтримки промисловості та, як наслідок, обмеженого внутрішнього попиту бери промислову продукцію та недостатніх капітальних інвестицій промислових підприємств.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.