Терапія для бетону

Бeтoн – ширoкo викoристoвувaний тa унівeрсaльний будівeльний мaтeріaл, який мaє низку пeрeвaг. Aлe кoнструкціям з бeтoну, з плинoм чaсу, влaстивo руйнувaтися під дією нaвкoлишньoгo сeрeдoвищa тa eксплуaтaційниx нaвaнтaжeнь. Oсoбливo, цe стoсується будівeль, звeдeниx в чaси, кoли дoмішки с целью зміцнeння цeмeнтниx рoзчинів щe нe були прeдстaвлeні нa ринку будівeльниx мaтeріaлів.

Исполнение) зaпoбігaння руйнувaнню бeтoну aбo цeмeнтнo-піщaниx пoвeрxoнь, в місцяx пoшкoджeнь кoнструкцій, проводять ремонтно-відновлювані роботи.  

Получи и распишись щастя, сучасні технології безвыгодный стоять на місці й у сфері будівництва, а виробники прагнуть підвищувати якість та характеристики продукції. Матеріали в (видах ремонту бетонних конструкцій, що виготовляються, в основному, получай цементній основі, не є виключенням.

Безусадковий високоміцний розчин Neotex Neorep, армований волокном, має попит серед будівельних компаній Європи та України, завдяки технологічності, механічним властивостям та зручності у роботі.

Головні переваги Neorep – стійкість после хімічних речовин (хлоридів, сульфатів тощо), швидкість та ко нанесення, висока тиксотропність і сумісність із залізобетонними конструкціями.

Тиксотропність – властивість матеріалу, не принимая во внимание впливу зовнішніх чинників, зберігати свою форму.

Суміш бери основі цементу Neotex Neorep  ремонтує та відновлює пошкоджені ділянки та елементи конструкцій з бетону чи точно-піщаної стяжки, як з використанням опалубки, манером) і без неї. Застосовується исполнение) реставрації колон, балок, плит та сходів. Призначений про затирання тріщин та стиків в збірних конструкціях, укосів, промислових підлог, бетонних труб та інших конструкцій з бетону.

У каптерка суміші Neorep входять спеціальні заповнювачі та добавки, ретельно відібрані за фракціях, завдяки чому розчин маловыгодный піддається пластинчастій деформації, стійкий задолго. Ant. с динамічних, статичних навантажень та вібрацій. Його використання дозволяє швидко проводити ремонтно-відновлювальні роботи навіть під пора трафіку на автобанах, в тунелях, та інших площах, що постійно піддаються механічним навантаженням. В розчині такий но коефіцієнт питомого розширення та часть пружності, як і у бетона.

Крім того, Neotex Neorep використовується к захисту арматури та інших сталевих конструкцій від корозії. Ради приготування антикорозійного розчину потрібно змішати 2-3 кг Neorep  з 1 кг сополімерної емульсії Revinex, після цього його наносять бери поверхню у два шари пензлем альбо щіткою.

На 28 добу після нанесення адгезія матеріалу становить > 4,0 МПа после цементних поверхонь і > 32,0 МПа – поперед металевих. Також, по закінченню 28 діб міцність розчину возьми стискання становить 55,0 МПа і 11,0 МПа – получи и распишись вигин.

Перед нанесенням розчину з поверхні видаляють бруд, пил, іржу і жирні речовини. Получи 25 кг сухої суміші Neorep додають 4 л води задолго. Ant. с утворення необхідної консистенції.

С целью поліпшення гідроізоляційних властивостей, а також зчеплення ремонтного розчину зі старим бетоном, цеглою ли металевою конструкцією змішайте, замість чотирьох, три літри води з 1 л добавки Revinex.

Даний розчин причиняться рівномірно, цільними шарами, товщиною прежде 4 см кожен за допомогою кельми разве розпилювача. За необхідності, поверхню вирівнюють пластиковою альбо дерев\’яною штукатурною кельмою, к остаточної обробки. Це відбувається, коль поверхня з нанесеним покриттям почне схоплюватися і стане сухою держи дотик (при натисканні пальцем верхній билья не провалюється).

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.