Ти готовий до будівельного сезону? Повний запас матеріалів для гідроізоляції та супровід від Лібер

Гoтoвність нoмeр oдин!

Будівeльний сeзoн 2020 рoзпoчaвся дoвoлі рaнo зaвдяки тeплій зимі тa рaнній вeсні. Тoчнішe булo б скaзaти, щo він плaвнo пeрeйшoв з сeзoну 2019 у сeзoн 2020. І, пeвнo, кoжнa будівeльнa кoмпaнія скoристaлaся цим, щoб нe знижувaти темпи будівництва і завершити заплановані роботи никак не тільки в термін, а й вчасно 🙂

Дякуємо нашим партнерам ради те, що зустрічають новий будівельний зима з нами та довірили важливу місію — забезпечення якісними будівельними матеріалами!

Відзначивши зростання популярності та підвищення попиту бери нашу продукцію, в порівнянні з минулим зимовим періодом, компанія Лібер підійшла по підготовки сезону ще уважніше і знаходиться в повній бойовій готовності!

Ми вивчили тенденції 2020 в будівельному ринку і готові надати нашим клієнтам повний житница матеріалів для гідроізоляції, супровід получи всіх етапах будівництва, в тому числі й повну комплектацію об\’єктів під треншальтер.

У нашому арсеналі матеріали від провідних виробників Швейцарії, Чехії, Італії, Іспанії, Болгарії та Греції. Продукція торгових марок TOPWET, NEOTEX, LEXON, Sika, Sintec та LIBER PVC — це системи чтобы внутрішньої та зовнішньої гідроізоляції приміщень всего доброго-якого призначення та всіх типів об\’єктів, в тому числі елементів ландшафтного дизайну.

Тон компанії укомплектований усіма необхідними матеріалами: сухі цементні суміші чтобы гідроізоляції, матеріали для теплоізоляції та енергозбереження, суміші та добавки ради бетону, домішки для зміцнення бетонних конструкцій, полімерна гідроізоляція та полісечовини, мастики, ґрунтовка, мембрани Поливинилхлоридный, дренажні мембрани та геотекстиль, водостічні воронки для того покрівель, паркінгів, балконів і терас, спец покриття та покриття с целью підлоги, герметики та інші матеріали ради гідроізоляції та благоустрою.

Ми надаємо комплексні рішення в области облаштуванню гідроізоляції та захисту бетонних і залізобетонних конструкцій, поверхонь з цегли та піщаноцементних покриттів, а також утеплення, енергозбереження та благоустрою.

Лібер формує дружні та довірчі партнерські відносини і допомагає у вирішенні завдань, які постали пред клієнтом навіть у складних ситуаціях возле будівництві.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.