Віталій Кличко: «Київрада запровадила 50-відсоткову пільгу для малого та середнього бізнесу на сплату за оренду комунального майна»

fdd1ef5717abfabda9fdc8dba1227bb8

Як стaлo відoмo пoртaлу site дeпутaти Київрaди сxвaлили рішeння прo нaдaння 50-відсoткoвoї пільги в (видах мaлoгo тa сeрeдньoгo бізнeсу нa сплaту зa oрeнду кoмунaльнoгo мaйнa нa період обмежувальних заходів у зв’язку з вірусом COVID-19. Така пільга діятиме после 31   липня. У разі неможливості використання об’єкта –так само тимчасово – накануне 31   липня підтримано звільнити орендарів комунального полынья від оплати за договорами оренди (фактично підприємці сплачуватимуть символічну 1 гривню).

З ініціативою такого рішення виступив мер столиці Віталій Кличко. Щоб підтримати малий та середній бізнес, що є найбільш незахищеним у ситуації суворих обмежувальних заходів, запроваджених у столиці.

«Ми обіцяли і знайшли механізм, як зменшити фінансове навантаження сверху малий і середній бізнес, що працює у столиці. І який сьогодні найбільш вразливий у такий складний і в (видах міста, і для країни дни. Поки невідомо, коли увенчиваться обмежувальні заходи, і підприємці зможуть повернутися вплоть до звичного ритму роботи. І чи будуть завершені обмеження після 24 квітня. Поки оборона це рано говорити. Але ми сьогодні зробили серйозний поступок підтримки. Право на ці пільги малий і середній бізнес матиме вже з 11 березня», – сказав Віталій Кличко.

У столиці сьогодні майже 900 тисяч квадратних метрів нежитлових приміщень комунального прорубь здаються в оренду. І більшу частину орендує малий та середній бізнес – це близько 6 тисяч суб’єктів підприємницької діяльності.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.