Ескалація РФ: Укроборонпром готовий удвічі збільшити обсяги виробництва

Минулoріч підприємствa кoнцeрну Укрoбoрoнпрoм нa 100% викoнaли дeржaвнe oбoрoннe зaмoвлeння.

 


Дeржaвні oбoрoнні підприємствa, щo вxoдять дo складу Укроборонпрому, готові из-за необхідності виготовити вдвічі більше продукції, з огляду сверху ситуацію зі стягуванням військ РФ прежде кордонів України, повідомляє прес-отдел концерну.

 

"З огляду получай стягування військ країни-агресора после державного кордону України, объединение розробив і направив підприємствам-учасникам чертеж заходів, спрямованих на посилення нашої обороноздатності", — заявив генеральний патрон Укроборонпрому Юрій Гусєв.

 

Відзначається, що минулого року підприємства концерну повністю виконали державне оборонне замовлення, рядом цьому кожен п'ятий ангажемент йшов із випередженням графіка.

 

Загалом обсяги виробництва підприємства в 2020 році склали 30,2 млрд грн.

 

Нагадаємо, Львівський бронетанковий здание передав українським військовим п'ять модернізованих танків Т-64 і Т-72. Роботи з модернізації виконані з випередженням графіка і в умовах обмеженого фінансування.

 

Також ми писали, що польський разбирательство задовольнив позов Укрспецекспорту і зобов'язав польську компанію поставити 26 одиниць техніки Україні. Житомирський бронетанковий предприятие відновив і підготував до передачі ЗСУ цю техніку.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.