Одеський авіазавод збиратиме американські бойові вертольоти

ДП "Oдeський aвіaційний зaвoд" у 2021 рoці пoчнe ліцeнзійну збірку aмeрикaнськиx вeртoльoтів Bell UH-1 Iroquois ("Ірoкeз"). Прo цe зaявив глaвa ДК "Укрoбoрoнпрoм" Юрій Гусєв, пoвідoмляє Думскaя.

Перший вертоліт повинні зібрати вплоть до 30-ї річниці незалежності України. Виробництво розмістять в одному з цехів авіазаводу.

"Організація виробництва вертольотів не переводя дыхания знаходиться на завершальній стадії. Проєкт фінансується вслед рахунок інвестиційних коштів", – заявив Гусєв.

Оновлено о 18:50. Гусєв заявив, що Одеський авіазавод повинен забезпечувати технікою й озброєнням Міністерство оборони. Про нарощування на ОАЗ виробництва планують створити спецшколу ради авіаконструкторів.

Bell UH-1 Iroquois – американський багатоцільовий військовий вертоліт, розроблений у кінці 1950-х. Може бути оснащений двома легкими кулеметами, ракетним озброєнням і гранатометом. Максимальна крейсерська швидкість – 196 км/годок. Дальність польоту – 455 км. Може перевозити поперед 14 пасажирів. Випускається також у громадянській модифікації.

Одеський авіаційний обычай – одне з найстаріших авіаційних підприємств України. Займається ремонтом літаків МіГ -21, -23 і -27. Також ремонтує двигуни і деякі агрегати Су-27, МіГ-29 і літаків сімейства Практически. Є творцем літака Анатра 2 і Y1 "Дельфін". В кінці 2020 року поставив ЗСУ модернізований Л-39М1.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.