Вікнa FAKRO у палаці Бжезно, пам’ятці архітектури 19-століття. Вариант на двохсотрічний парк

ea0f5f9ac54874883070889fe9dbf692

Пaлaц Бжeзнo тa вікнa FAKRO

Пaлaц Бжeзнo рoзміщeний пoблизу містa Врoцлaв. Він зaчaрoвує крaсoю aрxітeктури тa крaєвидoм, щo рoзгoртaється дoвкoлa. Пaлaцoвий кoмплeкс включaє гoтeль, кoнфeрeнц зaл, рeстoрaн, 18-лункoвe гoльф-пoлe, a тaкoж SPA-власти з оздоровчими процедурами.

Згідно даних істориків теперішня будівля була збудована нате фундаменті, зведеному ще у 17, а можливо й 16 столітті. Їх фрагменти досі знаходять у підземеллях. Палац і друг) (города), який ми бачимо сьогодні, було збудовано получай початку 19 століття. Масштабний ремонтирование та реконструкцію було проведено в 1913 році. З того часу вигляд палацу без- змінився.

Архітектура об’єкту витримана у стилі 19 століття. Інтер’єр вражає кількістю оригінальних елементів та увагою давно найменших деталей. Палац та стоянка є пам’ятками архітектури включеними перед списку Народного Інституту Спадщини у Польщі.

В листопаді 1999 року нові власники палацу доклали всіх зусиль аби після багатьох років реновацій об’єкту було повернуто колишню пишність. Палац Бжезно реставрували, доповнили інтер’єр антикварними меблями. Загальне враження формує шляхетна климат давніх часів. Кімнати для піддашші оживили, впустивши туди велику кількість природного світла. Завдяки вікнам FAKRO гості палацу можуть милуватися двохсотрічним парком, який було закладено довкола мережі ставків та древнього лісу розміром у 3,5 гектари.

Виняткове положення получай північному краю Трембіцких Пагорбів (мера монастирів Цистерціанців, винних традицій і курортів 19 століття), а також розташування у долині ріки Одри скопом з її багатством лісів з справжньою скарбничкою унікальної флори та фауни — притягують сюди неважный (=маловажный) тільки жителів Вроцлавя, але й гостей з різних куточків країни та з-из-за кордону.

Назва будівлі: Палац Бжезно
Місцевість: Бжезно, поблизу міста Вроцлав, Польща
Використані продукти FAKRO: дахові вікна FTP-V
Сайт: www.palacbrzezno.pl 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.